سینمای ایران
  • منبع : اختصاصی سینماسریال

توقیف پیشونی سفید در قم!

در حالیکه پیش‌فروش بلیت‌های فیلم خانوادگی «پیشونی سفید۳» به کارگردانی سیدجواد هاشمی آغاز شده بود، به نظر می‌رسد این فیلم در قم توقیف شده است.

به گزارش سینماسریال، پیش فروش بلیت‌های فیلم سینمایی کودک «پیشونی سفید 3» به کارگردانی سیدجواد هاشمی در سایت سینماتیکت آغاز شده بود و علاقه‌مندان بلیت‌های آن را تهیه کرده بودند، اما با اعلام پیامکی از سوی سینما باخبر شدند که این فیلم در سینما ونوس قم اکران نمی‌شود.

پیگیری سینماسریال از مخاطبان قمی نشان می‌دهد که علی‌رغم پیش فروش بلیت، به خریدان اعلام شده است که فیلم امکان اکران در سینماهای قم را ندارد. در این پیامک دلیل اکران نشدن را تاخیر در ارسال فیلم اعلام کرده‌‌اند. به نظر می‌رسد دلیل این اتفاق بخش‌های موزیکال و شاد این فیلم باشد.

 

ترلان پروانه در آهوی پیشونی سفید۳

فیلم شاد و موزیکالِ «پیشونی سفید ۳» به تهیه کنندگی و کارگردانی سید جواد هاشمی، تنها نماینده سینمای کودک و نوجوان در گیشه نوروزی است.

پژمان بازغی، لیلا اوتادی، ارسلان قاسمی، ترلان پروانه، محمدرضا شریفی‌نیا، سیدجواد هاشمی، امیر غفارمنش، هومن حاجی عبداللهی، ساغر عزیزی، امیررضا احمدی و حسام نواب صفوی بازیگران «پیشونی سفید ۳» هستند.