سینمای ایران
  • منبع : صبا

فرزاد موتمن:

«چشم و گوش بسته» به پایان راه فیلمبرداری رسید

کارگردان فیلم سینمایی «چشم و گوش بسته» از آخرین وضعیت ساخته جدیدش گفت؛ فیلمی که به موضوع یک قتل می پردازد.

به گزراش سینماسریال، فرزاد موتمن که به تازگی «چشم و گوش بسته» را در تهران کلید زده است درباره آخرین وضعیت این فیلم سینمایی در گفتگو با خبرنگارصبا اذعان کرد: هشتاد درصد از فیلمبرداری  فیلم در شهر تهران به پایان رسیده و فیلمبرداری  بیست درصد باقی مانده از روز سوم عید آغاز شد.
 
وی ادامه داد: فکر می کنم تا ۲ هفته آینده فیلمبرداری به پایان می رسد و تدوین همزمان «چشم و گوش بسته» نیز توسط عماد خدابخش در حال انجام است.
 

به گفته وی، «چشم و گوش بسته» یک کمدی اکشن با حال و هوای فانتزی به تهیه کنندگی امیر حسین آشتیانی پور است. 

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: مردی توسط یک زن تبهکار کُشته می شود و دو غریبه را به جرم قتل بازداشت می کنند. یکی صحنه قتل را ندیده چون نابیناست، آن یکی هم فقط صحنه را دیده چون ناشنواست! آنها یک صبح تا غروب فرصت دارند که از این مهلکه جان سالم به در ببرند.... 

بازیگران فیلم «چشم و گوش بسته» عبارتند از امین حیایی، بهرام افشاری، آناهیتا درگاهی، مسعود کرامتی، لیندا کیانی، محمدرضا صولتی و پوریا پورسرخ.
 
عوامل ساخت فیلم چشم و گوش بسته عبارتند از کارگردان: فرزاد موتمن، تهیه کننده: امیرحسین آشتیانی پور، نویسنده فیلمنامه: هما بذرافشان، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت، صدابرداری: بهروز معاونیان، آرش نجفیان، فرزان معاونیان، تدوین: عماد خدابخش، مدیربرنامه ریزی و سرپرست گروه کارگردانی: منصور وثوقی، دستیار اول کارگردان: سعید غلامی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، طراح گریم: امیر ترابی، منشی صحنه: دنیا راد، دستیار اول فیلمبردار: امیر پرچمی، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: رامونا میریان، مدیر تولید: حسین بشگرد، مدیر تدارکات: سجاد نوری، مجری طرح: نیما حسنی نسب.