تلویزیون
  • منبع : خبرگزاری مهر

مهدی فرجی:

پایان تصویربرداری «ن.خ» تا ۱۰ روز دیگر

تهیه کننده سریال نوروزی «ن.خ» درباره پایان تصویربرداری آن بیان کرد که تا ۱۰ روز دیگر تصویربرداری تمام می شود.

مهدی فرجی تهیه کننده سریال «ن. خ» درباره زمان پایان تصویربرداری این مجموعه بیان کرد: تصویربرداری سریال تا ۱۰ روز دیگر به پایان می‌رسد و ما همچنان کارهای تولید را هم انجام می‌دهیم تا سریال برای پخش در نوروز آماده شود.

وی ادامه داد: تصویربرداری صحنه‌های مرتبط با شهرستان این سریال نیز انجام شده است و کار تصویربرداری قبل از نوروز به پایان می‌رسد.

این تهیه کننده همچنین درباره تغییر نام سریال توضیح داد: قرار بود نام این سریال تغییر کند اما با همفکری‌هایی که با مرتضی میرباقری معاون سیما و مجید زین العابدین مدیر شبکه یک سیما داشتیم قرار شد همین عنوان روی سریال باقی بماند.

 

سریال «ن. خ» به کارگردانی سعید آقاخانی و تهیه کنندگی مهدی فرجی این روزها در حال تصویربرداری است تا روزهای پایانی کار را سپری کند.

این سریال برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما آماده می‌شود و بازیگران زیادی در آن حضور دارند که بخشی از آنها به مناطق کردنشین کشور تعلق دارند.

سعیدآقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، هومن حاج عبدالهی، نعیمه نظام‌دوست، سیروس میمنت، علی صالحی، پاشا جمالی، نسرین مرادی، هدیه بازوند، ندا قاسمی، علیرضا ابراهیمی، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفی، وحید قاضی زاهد، سیروس سپری، صابر ناصری، علیرضاحنیفی، وریا امینی، عابدین رضایی، رضا پشابادی، کیوان شیخ‌احمدی، افشین ملکی، کاظم نوربخش، حسین مرادی، بهاالدین عزیززاده، سیدحسین موسوی، محمد زارع‌زاده، حسین بوربوری، پرویز کولیوند، رضا رشیدی، ماشاالله بروایی و… از جمله بازیگران اصلی این سریال نوروزی هستند.