سینمای جهان , چهره‌ها
  • منبع : مهر

دیوید بکهام راهی هالیوود می‌شود

دیوید بکهام یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال جهان قرار است راهی هالیوود شود. او استودیو ۹۹ را به منظور تولید محصولات تصویری راه اندازی کرده است.

به گزارش ورایتی، دیوید بکهام با راه‌اندازی استودیو ۹۹ قصد دارد به تولید مستند، برنامه‌های تلویزیونی و دیگر محصولات تصویری بپردازد. او قصد دارد کارهای تولید فیلم‌های تجاری تبلیعاتی را نیز برای شرکایش انجام دهد.

استودیو ۹۹ اکنون پروژه‌هایی را در زمینه مستند در دست تولید دارد که شامل یک فیلم مستند درباره بکهام با تمرکز بر ورزش، سفر و مد خواهد بود.

این بازیکن انگلیسی با این کار پا جای پای دیگر ورزشی‌های مشهور گذاشته است که پیش از او دست به تولید کمپانی‌های تولید فیلم زده بودند. لبران جیمز بازیکن ان‌بی‌ای و استیون کوری، راسل ویلسون و درک جیتر بازیکن پیشین نیویورک یانکی از جمله آنها هستند.

در واقع باید گفت استودیو ۹۹ درصدد همکاری با آن‌اینترآپتد کمپانی رسانه‌ای لبران جیمز و شریک تجاری او مارویک کارتر خواهد بود.

بکهام پس از بازنشستگی از فوتبال حرفه‌ای در سال ۲۰۱۳، پس از ۲۰ سال کار حرفه‌ای، کمپانی مستقل مدیریت خودش را با نام دیوید بکهام ونچرز ایجاد کرد.

او اکنون در اطلاعیه‌ای گفت: حالا با ایجاد استودیوی خودمان، این کار را قدم طبیعی بعدی می‌دانم. همیشه از کار خلاقانه لذت بردم و تماشای موفقیت‌های افراد خلاقی چون لبران برایم جالب بوده است.

استودیو ۹۹ یادآور سال ۱۹۹۹ است که سالی مهم برای بکهام بود و او در آن سال با ویکتوریا بکهام ازدواج کرد و اولین فرزندشان بروکلین متولد شد. او در آن سال با منچستر یونایتد موفقیت‌های زیادی کسب کرد که قهرمانی لیگ اروپا، سوپر جام اروپا و قهرمانی لیگ انگلستان از جمله آنها بود.

بکهام پیش از این در مستندهای متعددی ظاهر شده بود که توسط گاردنر تولید شده اند.

استودیو ۹۹ در لندن و در مکان دیوید بکهام ونچرز واقع شده و قرار است یک دفتر در لس‌آنجلس هم داشته باشد.