سینمای جهان
  • منبع : سی نما

تازه‌ترین اطلاعات درباره‌ی فیلم سینمایی "بریکینگ بد"

فیلم «ال کامینو» به کارگردانی «وینس گیلیگان» ۱۱ اکتبر همزمان با انتشار در شبکه‌ی نت‌فلیکس، به صورت محدود در سالن‌های سینما اکران می‌شود.

به‌گزارش سینماسریال، نت‌فلیکس اعلام کرد که «ال کامینو: فیلمی از برکینگ بد» (El Camino: A Breaking Bad Movie) را به صورت محدود و تنها به مدت یک هفته در آمریکا اکران می‌کند و همزمان آن را در سرویس استریمینگ خود در اختیار مشترکین قرار می‌دهد. بنابراین اکران فیلم از ۱۱ اکتبر آغاز و ۱۳ اکتبر به پایان می‌رسد و تنها یک آخر هفته به طول می‌انجامد.

«ال کامینو» ماجراهایی را روایت می‌کند که پس از گریز «جسی پینکمن» با بازی «آرون پل» از چنگ دار و دسته‌ی نئو-نازی‌ها روی می‌دهد. او پس از آزادی باید با گذشته‌های تلخ کنار بیاید و آینده‌ی بهتری برای خود رقم بزند. بیش از این اطلاعات دیگری در مورد قصه منتشر نشده، اما شب گذشته هالیوود ریپورتر تأیید کرد که «مت ال. جونز» (بجر) نقش قبلی خود را تکرار می‌کند. حضور «چارلز بیکر» (اسکینی پیت) نیز با انتشار اولین تیزر فیلم به تأیید رسیده بود. «آرون پل» و «وینس گیلیگان» در این مصاحبه تأیید کردند که ۱۰ شخصیت آشنای سریال در فیلم «برکینگ بد» بازخواهند گشت.

«وینس گیلیگان» شورانر «برکینگ بد» فیلم «ال کامینو» را به نگارش درآورده و کارگردانی کرده و در آلباکرکی نیومکزیکو جلوی دوربین برده است. گیلیگان در این پروژه با «مارشال آدامز» فیلمبردار «بهتر است با سال تماس بگیرید» همکاری کرده و آن را بنابر گزارش هالیوود ریپورتر با دوربین ARRI Alexa 65 تصویربرداری کرده است. این دوربین با فرمت ۲.۳۹ عریض فیلمبرداری می‌کند و پیش از این «ازگوربرخاسته» (The Revenant) با چنین فرمتی فیلمبرداری شده است. گیلیگان تمایل داشت فیلم را با فرمت «سینمااسکوپ» و با همکاری «مایکل اسوویس» ضبط کند اما شبکه‌ی AMC از این ایده استقبال نکرد.

«ال کامینو: فیلمی از برکینگ بد» ۱۱ اکتبر (جمعه، ۱۹ مهر ۱۳۹۸) در سالن‌های سینما و ۱۳ اکتبر (جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۸) در نت‌فلیکس منتشر می‌شود.