سینمای جهان
  • منبع : ۳۰نما

فیبی بوفی؛

«لیسا کودرو» توضیح می‌دهد چرا حتی یک اپیزود از Friends را ندیده است

«من سریال را نگاه نمی‌کنم. هنوز سریال را نگاه نکرده‌ام به این امید که یک روز همگی با هم بنشینیم و آن را نگاه کنیم.»

«لیسا کودرو» در مصاحبه با هم‌بازی‌اش «جنیفر انیستون» در سریال «دوستان» فاش می‌کند که هرگز سریال سیت‌کام شبکه‌ی NBC را ندیده است. با این حال، او علت آن را هم فاش می‌کند. او در مجموعه مصاحبه‌های «بازیگران برابر بازیگران» (Actors on Actors) ورایتی به انیستون می‌گوید: «من سریال را نگاه نمی‌کنم. هنوز سریال را نگاه نکرده‌ام به این امید که یک روز همگی با هم بنشینیم و آن را نگاه کنیم.»

انیستون که در سریال نقش «ریچل گرین» را بازی کرده می‌گوید اخیراً بعضی از اپیزودهای سریال را دوباره دیده است. او در مورد اولین جلسه‌ی فیلمنامه‌خوانی و ملاقات کودرو برای اولین بار خاطرات خوشی را بازگو می‌کند. انیستون می‌گوید: «تو لباس شخصیت «فیبی بوفی» را پوشیده بودی، یک لباس کتانی سفید، پیراهنی هیپی، و گردنبندی از صدف. مدل موی بلوند پیچکی داشتی.»

کودرو می‌گوید بازی در ۱۰ فصل از یک سریال او را با مشکلاتی در پایبندی به تعهداتش مواجه کرده و سبب شده به سختی در پروژه‌ی تلویزیونی دیگری مشارکت کند. او می‌گوید: «وقتی پروژه‌ی خودم را تولید می‌کنم شرایط متفاوت است، اما صادقانه بگویم پس از «دوستان» با پایبندی به تعهد مشکلاتی داشتم.»

انیستون در پاسخ می‌گوید: «به این علت که می‌ترسی به چیزی متعهد شوی که به خوبی «دوستان» نباشد؟ درک می‌کنم.» کودرو سپس اضافه می‌کند: ««دوستان» پروژه‌ای نیست که بگویی وای ۱۰ سال برایش سختی کشیدم. چنین سریالی نبود. سریال جواب داد به این علت که همگی ما به یکدیگر متعهد ماندیم. بحث تنها پایبندی به یک نقش یا یک قرارداد نبود. ما هنوز عاشق یکدیگریم… به این دلیل بود که جواب داد.»

انیستون و کودرو قرار است به همراه «متیو پری»، «دیوید شویمر»، «مت له‌بلانک» و «کورتنی کاکس» در ویژه‌برنامه‌ی دیدار مجدد عوامل گرد هم آیند. این ویژه‌برنامه اواخر تابستان فیلمبرداری و سپس در تاریخ نامشخصی از شبکه‌ی جدید HBO Max منتشر خواهد شد.