سینمای جهان
  • منبع : 30 نما

آنا دی آرماس در نقش مریلین مونرو

درام جدید دامینیک برای نت‌فلیکس از رمانی به همین نام نوشته‌ی «جویس کارول اوتس» اقتباس شده و در آن «آنا دی آرماس» در نقش «مرلین مونرو» بازی می‌کند.

فهرست فیلم‌های آینده نت‌فلیکس شامل عناوین هیجان‌انگیزی با همکاری «چارلی کافمن»  و «دیوید فینچر» و بازگشت «اندرو دامینیک» در مقام نویسنده و کارگردان می‌شود. این فیلمساز که «قتل جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل» (دانلود فیلم  با لینک مستقیم) را در کارنامه دارد، پس از گذشت نزدیک به یک دهه با فیلم «بلوند» که اقتباسی است از رمانی به همین نام نوشته‌ی «جویس کارول اوتس» بازمی‌گردد. این رمان که در سال ۲۰۰۰ منتشر شده نگاهی خیالی می‌اندازد به زندگی «مرلین مونرو». نویسنده‌ی کتاب به تازگی در توئیتر فاش کرده است که اولین کات دامینیک از «بلوند» را دیده است.

اوتس می‌نویسد: «کات اولیه اقتباس «اندرو دامینیک» را دیده‌ام و باید بگویم که تکان‌دهنده، درخشان، به‌شدت برآشوبنده و شاید غافلگیر‌کننده‌تر از هر چیز برداشتی کاملاً فمینیستی باشد. فکر نمی‌کنم هیچ کارگردان مرد دیگری تاکنون دستاوردی شبیه به این داشته باشد.»

«آنا دی‌ آرماس» که اخیراً با «چاقوکشی»  نامزد گلدن گلوب شده و به زودی در فیلم «وقتی برای مردن نیست» در مقابل «دنیل کرگ» دیده خواهد شد، در فیلم «بلوند» نقش «مرلین مونرو» را بازی کرده است. او فوریه گذشته درمصاحبه با «ویینتی فر» گفته بود که بازی در نقش یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های هالیوود تصمیمی ساده‌ای نبوده، اما نتوانسته فرصت بازی در نقش یک نماد آمریکایی را به عنوان یک بازیگر کوبایی رد کند.

اخیراً گزارش شده است که نت‌فلیکس فیلم «بلوند» را در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد کرد.