چهره‌ها
  • منبع : 30نما

بگو مگوی جالب راسل کرو با کاربران در توییتر

کاربری در توییتر فیلم جنگی "ناخدا و فرمانده: آخر دنیا" با بازی راسل کرو را یک فیلم خواب‌آور خواند و همین آغازگر یک بگو مگوی اینترنتی میان آقای بازیگر و کاربران شد.

پس از آنکه "راسل کرو" یکشنبه ۱۷ ژانویه به یک توییت در مورد خواب-آور بودن درام جنگی "ناخدا و فرمانده: آخر دنیا" واکنش نشان داد، بحث داغی در شبکه‌های اجتماعی آغاز شد.

یکی از کاربران توییتر با ارسال تصویری از کرو در فیلم نوشت: "بسیاری از مردم در پاندمی از نداشتن خواب کافی رنج می‌برند. اجازه دهید فیلم "ناخدا و فرمانده" را پیشنهاد کنم که راسل کرو معمولاً جذاب و جالب توجه در آن بازی می‌کند. در گذشته هیچ‌وقت نمی‌توانستم بیشتر از ده دقیقه از آن را ببینم. قابلی نداشت. راسل متشکریم."

این کاربر حساب کاربری کرو را تگ می‌کند تا توییت او دیده شود و این اتفاق می‌افتد. کرو در پاسخ می‌نویسد: "مشکل بچه‌های امروز همین است. بی‌دقتی. فیلم "پیتر ویر" درخشان است. یک داستان حماسی، پر از جزئیات و نیازمند دقت در مورد پایبندی به امپراطوری و نظام وظیفه، صرف نظر از بهای آن. فیلمبرداری "راسل بوید" بی‌نظیر است و ساوندترکی باشکوه دارد. قطعاً فیلمی برای بزرگسالان است."

به گزارش 30نما واکنش کرو سبب شد که کاربران این شبکه‌ی اجتماعی فرصتی برای تجلیل از این فیلم تاریخی پیدا کنند. "جاش گد" بازیگر یکی از افرادی بود که این اثر را "یک فیلم بی‌نقص" خواند. "پیتر رمزی" کارگردان انیمیشن برنده‌ی اسکار "مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی" (Spider-Man: Into the Spiderverse) نیز نوشت: "آن یارو یک احمق است راسل. پیتر ویر خداست، فیلمش و بازی شما در آن شگفت‌انگیز است. سپاسگزارم."

فیلم "ناخدا و فرمانده" در هفتاد و ششمین مراسم اسکار ۱۰ نامزدی از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را کسب کرد و در بخش بهترین فیلمبرداری و بهترین تدوین صدا برنده‌ی جایزه شد. در سال ۲۰۰۳ بسیار از منتقدین از این فیلم تمجید کردند.